Wnętrze

Pokoje

Nasz dom posiada 35 pokojów w różnym standardzie. Posiadamy pokoje jedno, dwu i wieloosobowe, z łazienką i bez łazienki, z łóżkami pojedynczymi, małżeńskimi i piętrowymi.

Pokoje z łazienkami przydzielamy w pierwszym rzędzie rodzinom z małymi dziećmi i osobom starszym. Koszt zamieszkania nie jest uzależniony od standardu pokoju.

Przejdź do galerii

Kaplica

Na terenie domu znajduje się ogólnodostępna kaplica. Bardzo zachęcamy gości do adoracji Najświętszego Sakramentu i medytacji Słowa Bożego. Zapraszamy także do uczestnictwa w Liturgii Godzin wraz ze wspólnotą klasztoru.

Opiekunów, którzy rezerwują kaplicę dla swoich grup, prosimy o uwzględnienie godzin liturgicznych wspólnoty braci.

Przejdź do galerii

Sala konferencyjna

Dom nasz dysponuje salą konferencyjną na 55 osób. Sala jest wyposażona w krzesła konferencyjne ze składanymi pulpitami. Posiada własne nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, ekran, projektor multimedialny, odtwarzacz DVD oraz żaluzje zaciemniające.

Przejdź do galerii

Lektorium

Wszyscy spragnieni indywidualnego studium i dobrej lektury znajdą także u nas ciche miejsce w przytulnie urządzonym lektorium domu. Pomieszczenie to udostępniamy osobom dorosłym, chcącym odpocząć lub popracować w ciszy.

W ostatnich latach, dzięki wsparciu różnych osób i instytucji oraz dzięki ofiarom złożonym przez uczestników rekolekcji, lektorium zebrało całkiem ciekawy księgozbiór. Ta perełka naszego klasztoru wciąż się rozwija i gromadzi wartościowe pozycje książkowe.

Przejdź do galerii

Kawiarenka

W wolnych chwilach między zajęciami i spotkaniami rekolekcyjnymi można napić się kawy i herbaty w klimatycznie urzadzonej kawiarence.

Przejdź do galerii

Jadalnia

Główna jadalnia pomieści ok 80 osób. Oprócz niej na terenie domu znajduje się jeszcze mniejsza jadalnia, gdzie posiłki może spożywać 25 osób.

Przejdź do galerii